www.arabeskrap.gen.tr
Bu sitemiz artık kapanmıştır
Yeni Sitemiz Açılmıştır

www.rapinfo.net ' e bekliyoruz
www.arabeskrap.gen.tr
Bu sitemiz artık kapanmıştır
Yeni Sitemiz Açılmıştır

www.rapinfo.net ' e bekliyoruz
www.arabeskrap.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates Forume Biz - EFSANE FAN

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

Aşk Geliyorum Demez

2 posters
YazarMesaj
Gokhanx
Bilgili Üyemiz
Bilgili Üyemiz
Gokhanx

İsim : GökhaN

Lakap : Yok

Hobi : QUARESMA----- Q7

Rep Sistemi : 5714

Kişi sayfası
Gucler:
Aşk Geliyorum Demez Imgleft25/50Aşk Geliyorum Demez Emptybarbleue  (25/50)
Aşk Geliyorum Demez Empty
MesajKonu: Aşk Geliyorum Demez   Aşk Geliyorum Demez EmptyPaz Ocak 31 2010, 13:33

Tür : Romantik / Komedi
Gösterim Tarihi : 6 Kasım 2009
Yönetmen : Murat Şeker
Senaryo : Murat Şeker , Selami Genli
Yapım : 2009, Türkiye , 95 dk.

Oyuncular

Bergüzar Korel (Gözde) , Tolgahan Sayışman (Ali) , Zeki Alasya (İsmail) , Altan Erkekli (Miran Dayı) , Altan Gördüm (Erdoğan) , Ömür Arpacı (Çaycı) , Müfit Aytekin (Laz Dursun) , Yılmaz Gruda (Mankenci Atilla) , Hakan Bilgin (Ayakakbıcı Tahsim) , Hakan Bilgin (Ayakkabıcı Tahsin) , Kemal İnci (Kayserili Nafiz) , Yosi Mizrahi (Avukat Bilal) , Sarp Apak (İç Mimar Berkcan)

Aşk Geliyorum Demez filmi, Mahmutpaşa’da bir han esnafının hikayesini anlatır. Ali handaki esnaflardan birinin oğludur. Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Bergüzar Korel ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.

Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali’den Gözde’yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister.

Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.
uyuss61
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

İsim : Td 8817

Lakap : uyus5

Hobi : Hackz Security

Rep Sistemi : 7

Aşk Geliyorum Demez Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Geliyorum Demez   Aşk Geliyorum Demez EmptyÇarş. Ocak 12 2011, 10:52

güzel film
http://yuksekpromil.net

Aşk Geliyorum Demez
1 sayfadaki 1 sayfası