www.arabeskrap.gen.tr
Bu sitemiz artık kapanmıştır
Yeni Sitemiz Açılmıştır

www.rapinfo.net ' e bekliyoruz
www.arabeskrap.gen.tr
Bu sitemiz artık kapanmıştır
Yeni Sitemiz Açılmıştır

www.rapinfo.net ' e bekliyoruz
www.arabeskrap.gen.tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates Forume Biz - EFSANE FAN

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

uĞur babat sen gittin yha

2 posters
YazarMesaj
uykucu ~
Forum Prensesi
Forum Prensesi
uykucu ~

Lakap : uykucuuuuu ~

Hobi : öSS ~

Rep Sistemi : 819

Kişi sayfası
Gucler:
uĞur babat sen gittin yha Imgleft0/0uĞur babat sen gittin yha Emptybarbleue  (0/0)
uĞur babat sen gittin yha Empty
MesajKonu: uĞur babat sen gittin yha   uĞur babat sen gittin yha EmptyPerş. Kas. 12 2009, 21:35

Sen Gİttİn Ya
Şİmdİ Her Yer Karanlik. VarliĞinda Olan TÜm Renkler Seninle Beraber Gİttİ. GÖkkuŞaĞi Dahİ Sadece
tek Rengİ GÖsterİyor , Oda Gece KaranliĞinda DoĞuyor. Artik İhtİyac Duymuyor GÜneŞe.
yarasalar Gİbİ DolaŞiyorum Etrafta Sessİzce. Kİmseye Zarar Wermeden Kaldirim TaŞlarina Bakarak YÜrÜyorum..elİmdekİ Ucuz Bİranin Tek Mezesİ Şu Yalnizlik. Daha Bİ Efkarli OluyormuŞ MeĞer Sensİz İÇmek.
dİnledİĞİm Her Şarkida Cİgaranin Dumanini CİĞerlerİmde Hİssedİyorum Artik..

benİ Bu YaŞimda Salya SÜmÜk AĞlatan Tek Şey MeĞer NeymİŞ Bİlİyormusun? Elİnİ Tutabİlmek İÇİn SÖyledİĞİm O Masum Yalan.. El Falina Çok İyİ Bakarim DemİŞtİmde Sen Hemen AvuÇlarini AÇip Bana Teslİm EttmİŞtİn Ya O An Sankİ TÜm Bedenİnde AvuÇlarimin İÇİndeydİ. Sen Anlamadin Ama Ben Çok HeyecanlanmiŞtim. Falin Bİtİncede Ellerİnİ Çektİn Ya Elİmden? Annesİnİn Elİnİ BiraktiĞi İÇİn Kaybolan Bİr Çocuk Gİbİ OlmuŞtum..

sen Anlamadin Ama,

sen Gİderken TÜm Kelİmelerde Arkandan SÜrÜklenerek Geldİ.bİr Şey Dİyemedİm Sana.İÇİmden AttiĞim O ÇiĞliklari Duymani İsterdİm. Ne Olur Gİtme Kallllll Dİye BaĞirdim Sana Sessİzce.kulakl Zarlarini PatlataÇak O ÇiĞliĞi Yİne Duyan Tek Ben Oldum .
o Parkta Saatlerce Oturdum Senden Sonra. Babasinin GÖzlerİ ÖnÜnde BoĞulan Bİr Adamin YaŞadiĞi Şoklari YaŞattin Bana .hangİ Kelİme Bu CÜmleye Uyacak Bİlmİyorum Ama Sen Gİderken Ben Sadece Sana Bakip TÜm BecerİksİzlİĞİmle AĞladim.

sen Gİderken ,

ben Sadece GİdİŞİnİ İzlemedİm. İÇİmden Tanriya Yalvardim , Ne Olur Tanrim Gerİ Gelİp Bana Sarilsin Benİ Bİr Annenİn ÇocuĞunu SevdİĞİ Gİbİ Sevsİn , SaÇlarimi OkŞayip Bana Tekrar Sarilsin Dedİm Ama Benİ Ne Tanri Dİnledİ Nede Sen. Ne O Kulak Asti Nede Sen Gerİ Geldİn.

pekİ Sen Şİmdİ Bİrdaha Gerİ Gelmİyecekmİsİn? Pekİ Ben Kİme Senİ Sevİyorum Dİyİp Sarilicam, Kİm Kaldi Şİmdİ Gerİye Benİ Avutacak. Kİm Ben Hasta OlduĞumda ÜzÜlÜcek? Kİm Bana Senİ Çok Özledİm Dİye Mesaj Atacak Gece Yarilari. Kİm Merak Edecek Benİ?pekİ Kİm Benİmle Kavga Edecek Masumca.

biliyorum Artık Kimse Bunları Bana Yaşatamıyacak . Sen Artik Yoksunya Şİmdİ , Ben Her Gece Ağlarken Seni Ararım Duvarlarda..

sen Yoksun Ya şimdi

ben Bu Sahil Banklarında Elimde Ki Ucuz Birayla Arkadaş Olurum. Hatta Benim Dualarımı Kabul Etmeyen
tanrımla Oturur Konuşurum Saatlerce. Her Sevgiliye Küfür Eder Sararım Etrafataşırım Tüm Mutlu Insanlara.
aklıma Senin Bir Beraberliğin Olduğunu Getirir Lanet Ederim Banktaki Yalnızlığıma Ve Salaklığıma.
kurşunlar Sıkarım Her Gece Firar Eden Aklıma.batırırım Kaptanı Olmayan Tüm Gemileri..yıkarım Tüm Kurduğum
hayaleri. Tüm Beyaz Gelinliklerimi Atarım şu Fırtınası Bitmeyen Denize.orucunu Bozmuş Biri Gibi Sarılırım Bir Dal Cigaraya.
suç üstü Yakalanırım Katili Olurken Bir Sevginin. Artık Sen Yoksun Ya Hayatımda Ben Her Gece Firar Ederim Bu Bedenden.sen Bİlmİyorsun Ama Annemde Artık Sıkıldı Bu Göz Yaşlarımdan..sen Nasil Erkeksİn Dİyor Bana.....sahİ, Ben Nasil Bİr Erkektİm??

sen Bİlmİyorsun Ama,

ben Hala Bİr Çocuk Gİbİ AĞliyorum Odamdakİ YataĞimda.
her DÖkÜlen GÖz YaŞimda Bİr Dua Sikiyorum GÖkyÜzÜne.kabul Olurmu Bİlmem Ama Bu Dualar, Olmama İhtİmalİne RaĞmen Ben Yİnede Tİtreyen Bİr Bedenle Edİyorum. Herseferİnde KucaĞima Sen Dİye AldiĞim YastiĞim Sirilsiklam Oluyor.Üzerİnde Dalga Dalga İz Bİrakiyor Tuzu BİtmİŞ GÖz YaŞim.
sen Bİlmİyorsun Ama Galİba DÜn Gecede Dayak YemİŞİm Sokak Serserİlerİnden. Elİmdekİ Şarap ŞİŞesİ KizdirmiŞtir Yİne . Neyapayim Addam Gİbİ İÇemİyorum Şu Lanet Aci Şeyİ.ne Zaman SarhoŞ Olsam ÇiĞliklarima BoĞuluyor Bu Sahİl Şerİdİ.sen Benİ Unuttun Ama Bende Ne Bİleyİm İŞte Hala Unutamamdim..

sen Benİ Unuttun Ama,

ben Unutmak İsterken Dahİ Hatirliyorum O Kahrolasica YÜzÜnÜ.benİ Mezar TaŞi Gİbİ Kas Kati Yapan O GÖzlerİnİ..bİrde Neyİ HİÇ Unutmuyorum Bİlİyormusun? Hanİ Cep Telefonlarimiza Dewamli Çaldirip Çaldirip Kapatirdik Ya?İŞte Onu.. Sen Her ÇaĞri AtiŞinda Ruhum Senİn Yanina KoŞardi. Bİr Sonrakİ ÇaĞriya Kadarda Gelmezdİ. Şu Siralar Her Telefonum ÇaldiĞimda Sensİn Saniyorum . Sen OlmadiĞini Anliyincada AÇmadan Firlatiyorum Yanimdakİ Bİr KoltuĞa. Ne Olurdu Sankİ Az Önce Telofon AÇan KİŞİ Sen Olsaydin?

sen Olsaydin,

benİm Gİbİ GÜÇsÜz Bİr Şekİlde YaŞabİlİrmİydİn Bu Ayriliktan Sonra. Pekİ AĞlamak İÇİn Son İnsaninda Yanindan Gİtmesİnİ Beklermİydİn. Bİlİyormusun Artik O Gİden Son İnsan Dahİ Yanima Gelmİyor. Sikiliyor Galİba İnsanlar Ayrilik Hİkayemİ Dİnlemekten. Bİr Ben Sikilamadim Senİ Kendİme Anlatmaktan

birde Sana Hep Derdim Ya Sen Son SevdİĞİmsİn Diye? Son Kez Daha Diyorum.
sen Son Senİ Sevİyorum DedİĞİm Oldun..Sad Smile
ŞeyMaa
Bilgili Üyemiz
Bilgili Üyemiz
ŞeyMaa

Lakap : ' LaziÇe ~

Hobi : ` 0#.r#.h#.a#.n & Simgemm ~

Rep Sistemi : 9448

Kişi sayfası
Gucler:
uĞur babat sen gittin yha Imgleft0/0uĞur babat sen gittin yha Emptybarbleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: uĞur babat sen gittin yha   uĞur babat sen gittin yha EmptySalı Ara. 01 2009, 18:15

Teşekkrler cnm güzelmiş Smile
uykucu ~
Forum Prensesi
Forum Prensesi
uykucu ~

Lakap : uykucuuuuu ~

Hobi : öSS ~

Rep Sistemi : 819

Kişi sayfası
Gucler:
MesajKonu: Geri: uĞur babat sen gittin yha   uĞur babat sen gittin yha EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 14:16

saol jnm ne demk Very Happy

uĞur babat sen gittin yha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-