www.arabeskrap.gen.tr
Bu sitemiz artık kapanmıştır
Yeni Sitemiz Açılmıştır

www.rapinfo.net ' e bekliyoruz

Dj Ates Forume Biz - EFSANE FAN

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

Paylaş | 

Erkeklerin Kadınlara Dair Düşünceleri

YazarMesaj
By_DeR_B_DeR
Super A. Üyemiz
Super A. Üyemiz

Lakap : GHOSTT

Hobi : pc & su sporlari

Rep Sistemi : 178

MesajKonu: Erkeklerin Kadınlara Dair Düşünceleri   Perş. Tem. 09 2009, 12:30

Kadınlar ve erkekler rasındaki anlaşmazlıklar her zaman vardı ve gelecekte de olacak..
İşte tarihteki ve günümüzdeki önemli insanların evlilik ve kadınlar hakkında söyledikleri sözler...

• Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi

• Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz. Socrates

• Kadınlar bize her zaman büyük hedefler gösterir, ve onlara ulaşmamızı engeller. Dumas

• Hiç yanıtlayamadığım en büyük soru şu olagelmiştir: 'Bir kadın ne ister?' Sigmund Freud

• Karıma bazı sözler etmişimdir, o da bana bazı paragraflarla cevap vermiştir. Anonim

• Bazı kişiler uzun evliliğimizin sırlarını sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans... O salı günleri gider, ben cuma.' Henny Youngman

• Terörizm beni hiç endişelendirmez. İki yıldır evliyim.Sam Kinison

• Fon transferi için elektronik bankacılıktan hızlı tek yol vardır ve buna evlilik adı verilir. James Holt McGavran

• Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi terketmedi. Patrick Murray

• Evliliğinizi iyi götürmek istiyorsanız, 1) hatalı olduğunuzda itiraf edin, 2) haklı olduğunuzda susmayı bilin. Nash

• Karınızın doğum gününü unutmamanızın en iyi yöntemi, bir kez unutmanızdır. Anonim

• Evlenmeden önce ne yaptım, biliyor musunuz? İstediğim her şeyi.. Henny Youngman
Karımla ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık. Rodney Dangerfield

• İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her hatasında kocasını affedendir. Milton Berle

• Evlilik, kişinin düşmanıyla yattığı tek savaş şeklidir. Anonim

• Adamın biri evlenecek kadın aradığı ilanını verir. Ertesi gün aynı mesajı ileten yüzlerce mektup alır: 'Benimkini alabilirsin'. Anonim
Kullanıcı profilini gör
nier

Lakap : nierse

Hobi : müzik dinlemek

Rep Sistemi : 2

Kişi sayfası
Gucler:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Erkeklerin Kadınlara Dair Düşünceleri   Cuma Tem. 24 2009, 19:43

Bu Anonim Doğru Konuşuyo
Kullanıcı profilini gör
musdy
Bilgili Üyemiz
Bilgili Üyemiz

Lakap : yok

Hobi : gezmek(tayfurlaXD)

Rep Sistemi : 818

Kişi sayfası
Gucler:
0/0  (0/0)
MesajKonu: Geri: Erkeklerin Kadınlara Dair Düşünceleri   C.tesi Ağus. 29 2009, 12:00

çok guzel alinti yapan ellerine sağlık:D
Kullanıcı profilini gör

Erkeklerin Kadınlara Dair Düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası